Bliv kontaktet

Kontakt

kontakt os

Ønsker du at komme i kontakt med os på Wise Consulting? Du er mere end velkommen til at kontakte os! Leder du efter en bestemt person? Nedenfor finder du vores kontakter og kontaktoplysninger.

Vil du vide mere?

Ledelsesgruppen

Gabriella Nilsson

Regionchef Øresund

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

Heidi.oller@wiseconsulting.fi

Maria Lörne

Marketingschef

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Business Area Manager - Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Region- og landschefer

Gabriella Nilsson

Regionchef Øresund

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

Heidi.oller@wiseconsulting.fi

Kundeansvarlig

Gabriella Nilsson

Regionchef Øresund

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@wiseconsulting.se

Heléne Mårtensson

Matchningsansvarig

+46 73 521 65 43

helene.martensson@wiseconsulting.se

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

Heidi.oller@wiseconsulting.fi

Charlotte Lind

Kundeansvarlig Stockholm

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Business Area Manager - Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Mats Georgsson

Key account manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Teamchefer

Cecilia Ahrman Rasmussen

HR Development

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Konsulentansvarlig

Micaela Prien

Matchningskoordinator

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Senior konsulentchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se