Bliv kontaktet

Kontakt

Kom i kontakt med os

Ønsker du at komme i kontakt med os på Wise Consulting? Du er mere end velkommen til at kontakte os!
Leder du efter en bestemt person? Nedenfor finder du vores kontakter og kontaktoplysninger.

Vil du vide mere?

Ledelsesgruppen

Michael Christiansen

Country Manager Danmark

+45 3152 9505

michael.christiansen@wiseconsulting.dk

Lisen Agnevik

Vice VD/Business Area Manager - HR Consulting

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

Heidi.oller@wiseconsulting.fi

Anna Strandqvist Eriksson

Business Area Manager - Outplacement & Development

+46 76 000 18 78

anna.strandqvist.eriksson@wiseconsulting.se

Maria Lörne

Marketingschef

+46 73 521 65 71

maria.lorne@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Business Area Manager - Capacite

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Gabriella Nilsson

Regionschef Gøteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@capacitet.se

Sophie Åhlander

Regionschef Malmø

+46 73 521 65 17

sophie.ahlander@wiseconsulting.se

Region- og landschefer

Michael Christiansen

Country Manager Danmark

+45 3152 9505

michael.christiansen@wiseconsulting.dk

Heidi Öller

Country Manager Finland

+358 40 532 7906

Heidi.oller@wiseconsulting.fi

Gabriella Nilsson

Regionschef Gøteborg

+46 70 377 46 71

gabriella.nilsson@capacitet.se

Sophie Åhlander

Regionschef Malmø

+46 73 521 65 17

sophie.ahlander@wiseconsulting.se

Kundeansvarlig

Nadia Zaabi

Kunde- og konsulentchef

+45 3116 0205

nadia.zaabi@wiseconsulting.dk

Marianne Beck

Wise konsulent

+45 4026 2022

marianne.beck@wiseconsulting.dk

Charlotte Lind

Kundeansvarlig Stockholm

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Emma Forsgren

Kundeansvarlig Stockholm (barsel)

+46 76 525 90 31

emma.forgsgren@wiseconsulting.se

Teamchefer

Cecilia Ahrman Rasmussen

Teamchef HR Consulting Stockholm

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

Ola Hedén

Teamchef HR Consulting Stockholm

+46 76 000 18 91

ola.heden@wiseconsulting.se

Konsulentansvarlig

Nadia Zaabi

Kunde- og konsulentchef

+45 3116 0205

nadia.zaabi@wiseconsulting.dk

Micaela Prien

Matchningskoordinator

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Emma Söderberg

Konsulentchef Stockholm (barsel)

+46 739 61 30 11

emma.soderberg@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Senior konsulentchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Alexandra Thun

Senior Konsulentchef (Barsel)

+46 76 872 83 79

alexandra.thun@wiseconsulting.se