Bliv kontaktet

Stockholm

Velkommen til Wise Consulting Stockholm

Kontaktpersoner Stockholm

Anna Sellén

Salgschef

+46 76 0001856

anna.sellen@wiseconsulting.se

Lisen Agnevik

CEO

+46 73 521 65 53

lisen.agnevik@wiseconsulting.se

Charlotte Lind

Kundeansvarlig Stockholm

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Micaela Prien

Matchningskoordinator

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Business Area Manager - Capacitet

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Ann-Sophie Mattsson

Senior konsulentchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Mats Georgsson

Key account manager

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Cecilia Ahrman Rasmussen

HR Development

+46 76 525 90 42

cecilia.ahrmanrasmussen@wiseconsulting.se

  • Maria-block-ny

    Varför har Maria valt Wise Consulting?

    ”För mig är ledningen och styrningen av ett bolag helt avgörande och jag kände att ledarna för Wise Consulting verkligen lever efter sina värderingarna, både i prat och handling!”

    Jeg vil gerne vide mere
  • Lage-block-ny

    Varför har Lage valt Wise Consulting?

    ”Jag såg dels ett starkt varumärke inom HR dels en positiv kultur med fokus på att göra skillnad för kunderna.”

    Jeg vil gerne vide mere

Vil du vide mere?