Bliv kontaktet

Stockholm

Velkommen til Wise Consulting Stockholm

Kontaktpersoner Stockholm

Lina Cavalli

VD

+46 70 668 64 69

lina.cavalli@wiseconsulting.se

Lisen Agnevik

Vice VD/Business Area Manager - HR Consulting

Micaela Prien

Matchningskoordinator

+46 70 898 86 82

micaela.prien@wiseconsulting.se

Maria Narbom

Business Area Manager - Capacite

+46 73 521 65 11

maria.narbom@capacitet.se

Charlotte Lind

Kundeansvarlig Stockholm

+46 73 521 65 69

charlotte.lind@wiseconsulting.se

Emma Söderberg

Konsulentchef Stockholm (barsel)

+46 739 61 30 11

emma.soderberg@wiseconsulting.se

Ann-Sophie Mattsson

Senior konsulentchef Stockholm

+46 735 21 65 21

ann-sophie.mattsson@wiseconsulting.se

Mats Georgsson

Salgschef

+46 76 525 90 15

mats.georgsson@wiseconsulting.se

Ola Hedén

Teamchef HR Consulting Stockholm

+46 76 000 18 91

ola.heden@wiseconsulting.se

Emma Forsgren

Kundeansvarlig Stockholm (barsel)

+46 76 525 90 31

emma.forgsgren@wiseconsulting.se

Alexandra Thun

Senior Konsulentchef (Barsel)

+46 76 872 83 79

alexandra.thun@wiseconsulting.se

  • Maria-block-ny

    Varför har Maria valt Wise Consulting?

    ”För mig är ledningen och styrningen av ett bolag helt avgörande och jag kände att ledarna för Wise Consulting verkligen lever efter sina värderingarna, både i prat och handling!”

    Jeg vil gerne vide mere
  • Lage-block-ny

    Varför har Lage valt Wise Consulting?

    ”Jag såg dels ett starkt varumärke inom HR dels en positiv kultur med fokus på att göra skillnad för kunderna.”

    Jeg vil gerne vide mere

Vil du vide mere?